SAP Tedarikçi Portalı

SAP Tedarikçi Portalı ile Tedarikçilerinizle Olan İletişiminizi Güçlendirin

Önceleri destek fonksiyonu olarak görülen tedarik zinciri, yüksek rekabet ortamında ayakta kalabilmek ve büyüyebilmek için ana fonksiyonlardan biri olarak görülmektedir. Firmaların mal ve hizmet satın aldıkları tedarikçileri ile olan ilişkilerini daha sağlıklı bir şekilde yürüterek, ilgili süreçlerin ve işlemlerin SAP’de kayıt altına alınması, verinin devamlılığının sağlanması ve doğal olarak tedarik süreçlerinin optimize edilmesi son derece önemlidir.

Tedarikçi olmak için başvuru süreci ile başlayan işlemler, başvuru yapan tedarikçinin gerekli aşamaları ve kontrolleri geçtikten sonra firmanın çalışmaya karar verdiği yeni bir iş ortağı olarak portale erişime yetkilendirilmesiyle ilerler. Tedarikçiler SAP Tedarikçi Portalı aracılığıyla firma tarafından yapılacak olan satın alımların, ihalelerin ve açık arttırmaların takibini ve ilgili süreçlerin yönetimini yapabilir. Firma ile gerektiği noktalarda panel üzerinden iletişime de geçebilme fırsatı sayesinde tedarikçiler, ihtiyaç duyduğu anlarda firma tarafından muhatap kişiye ulaşabilir. Tedarikçiler ile olan süreci kısaltarak zaman ve efordan büyük tasarruf sağlamanın yanı sıra, ilgili süreçlerin tek bir panel üzerinden ve SAP’de ilgili kayıtlar tutularak daha sağlıklı ve güvenli izlenebilmesine olanak sağlar.

SAP Tedarikçi Portalı
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

SAP kullanan firmalara özel geliştirdiğimiz ve SAP’nin standart fonksiyonlarını tamamlayıcı özelliklere sahip ürünümüzle ilgili teklif alın

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.