Ar-Ge

Rekabetin her geçen gün arttığı dünyada, ülkemizin ekonomik gelişiminin kalıcı ve sürdürülebilir bir şekilde hızlanması için, işletmelerin Ar-Ge’ye yaptıkları yatırımlar büyük önem arz etmektedir. Küresel piyasada hedeflediğimiz yeri almak için bilimsel ve teknik bilgi düzeyimizi arttırmamız, çağın gereksinimlerini global düzeyde tespit etmemiz ve bu gereksinimleri karşılayacak inovatif çözümleri dünya pazarına sunabilmemiz gerekmektedir.

Bu amaçla, 2016’dan bu yana makine öğrenmesi, yapay zekâ, metin sınıflandırma, veri madenciliği ve doğal dil işleme gibi teknolojiler kullandığımız Ar-Ge projeleri sürdürmekteyiz. Ar-Ge birimimizin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 5746 sayılı kanun kapsamında 2018 yılında Ar-Ge Merkezi olarak tanınması ve akredite edilmesi ise, çalışmalarımıza ivme kazandırmıştır.

Misyonumuz, şirketlerin verim, kalite ve performansını arttıracak, katma değeri yüksek bilişim çözümleri sunmak ve bu çözümleri dünyaya ihraç etmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için, sektördeki farklı Ar-Ge Merkezleriyle olan iş birliğimizi kuvvetlendirmeye yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile sürdürdüğümüz ilişkiler ise, Ar-Ge projelerimize değer katmaya ve akademi ile olan bağlarımızı güçlendirmeye devam ediyor. Düzenlediğimiz eğitimler ile ekip arkadaşlarımızın teknik bilgilerine katkıda bulunuyor; yer aldığımız konferans ve kongreler aracılığıyla bilişim sektöründeki meslek arkadaşlarımıza birikimimizi aktarıyoruz.

Ar-Ge
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.