İzin Yönetimi Çözümü

İzin Yönetimi Çözümü Nedir?

İzin Yönetimi çözümü ile işletmenizdeki izin süreçlerini SAP üzerinden yönetirsiniz. İzin onay süreçleri otomatik ilerler ve çalışanların izin kotaları sistem tarafından hesaplanarak çözümün Web portaline yansır; çalışanlar süreci gerçek zamanlı takip edebilir ve İnsan Kaynakları ekibinizin iş yükü hafifler.

Çözüm, SAP’nin HR modülü ile tam entegre çalışır; bu sayede Personel Yönetimi ve Zaman Yönetimi gibi alt modüllere kişisel çalışma programı, aylık çalışma programı ve aktivite tahsisi gibi fonksiyonlara devam ve devamsızlık kotaları otomatik olarak işlenir. İzin talepleri onaylandığında, sistem tarafından oluşturulan yazılı onay belgesi indirilebilir veya çıktı halinde alınabilir.

İzin Yönetimi Çözümü Nasıl Çalışır?

 1. Çalışan, Web portale giriş yaparak izin talebinde bulunur.
 2. İlgili yöneticiye mail yoluyla talep ile ilgili bildirim gider. Yönetici, maildeki bağlantı üzerinden Web portale yönlendirilir ve onay/red cevabı verir.
 3. Onay verildiği takdirde, talep İnsan Kaynakları yetkililerine yönlendirilir. İnsan Kaynakları yetkilisi talebi onayladığında, çalışana izin sürecinin tamamlandığına dair bir mail bildirimi gider.
 4. Sistem, çalışanın güncel izin kotasını hesaplar ve Web portale yansıtır.
 5. Talebin yönetici veya İnsan Kaynakları yetkilisi tarafından reddedilmesi durumunda, çalışana ret nedenini içeren mail bildirimi gider.

İzin Yönetimi Çözümü

Özellikleri

 • SAP HR Modülü ile %100 entegre
 • Web portal üzerinden süreç takibi
 • İK hiyerarşisine göre otomatik onay süreci
 • İK politikasına göre izin sürelerinin tanımlanması
 • Otomatik izin kotası hesaplama
 • İzin çıktı belgesi oluşturma

İzin Yönetimi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.