SAP İzin Yönetimi Çözümü

SAP İzin Yönetimi Çözümü Nedir?

MDP SAP İzin Yönetimi Çözümü ile firma çalışanları, izin hakları ile ilgili süreçleri portal üzerinden takip edebilirler. MDP İzin Yönetimi, zaman ile ilgili bilgilerin yönetilebilmesini, izin süreçlerinin otomatikleştirilmesini ve iş gücü performansının arttırılmasını sağlar. Süreç içerisinde yapılan yönlendirme ve onay / red durumuna göre taleplerinin durumu kontrol edilir. İzin süreci ve hakediş ile ilgili işlemlerin tümü SAP üzerinden yürütülür. İnsan kaynakları departmanı tarafından sürecin daha açık bir şekilde takip edilmesi ve yönetilmesini, firma personellerinin ise izin süreçlerini daha şeffaf bir şekilde yürütmesini amaçlar.

Çalışanların izin taleplerinin sisteme girilmesi ile başlayan süreç; talebin olumlu ya da olumsuz cevaplandırılması, gerekirse değişikliklerin yapılması, yazılı onay belgesi oluşturulması şeklinde tamamen sistem üzerinden ilerletilir.

Talep edilen izinlere tekli ya da toplu onay verme, izin taleplerini statüsüne göre listeleyebilme, reddedilen izinlerin red sebeplerini yazabilme, izin talep tarihindeki resmi ve münferit tatilllerin otomatik olarak hesaplanabilmesi gibi özellikler de çözümü bir adım öne çıkarmaktadır.

İzin süreci işlemlerinizi SAP üzerinden yürütün!

SAP İzin Yönetimi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

SAP kullanan firmalara özel geliştirdiğimiz ve SAP’nin standart fonksiyonlarını tamamlayıcı özelliklere sahip ürünümüzle ilgili teklif alın

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.