Masraf Yönetimi Çözümü

Masraf Süreçlerinizi Elektronik Ortamda Takip Edin

SAP kullanıcıları için geliştirilen Masraf Yönetimi Çözümü; çalışanların şirket için yaptığı masraflarını girdiği, gerekli onay süreçlerini tamamlayan girişlere konu olan tutarın, çalışana geri ödemesinin yapılmasının SAP üzerinden kontrollü ve sağlıklı bir şekilde yürütmesini amaçlar. Departmanlar arasındaki evrak trafiği ve iş yükünü azaltarak, zamandan da büyük tasarruf sağlamaya yardımcı olur.

SAP ile %100 Entegre Çalışır

Masraf yönetimi üç temel başlıktan oluşur. Bunlar; masraf yönetimi, avans talebi ve araç talebidir. Masraf tarafında; çalışanlar yaptıkları masrafları, tarihini, hangi iş-proje için yaptığını, KDV oranını, masraf içeriğini bildirerek sisteme girer. Bu girilen bilgiler daha sonrasında mail olarak Adobe Interaktif formlarla masrafları onaylayacak yöneticilere gönderilir. Yönetici isterse masrafların tamamını onaylayabilir veya reddedebilir. İsterse kalem kalem seçip Adobe Interaktif form üzerinden onaylayabilir. Onaylanan işlem, çalışana tekrar portal üzerinden iletilir. Çalışan masrafların çıktısını alıp, kendi fişlerini de ekleyerek muhasebe departmanına götürür. Muhasebe departmanı, masraf dokümanının üzerindeki masraf form numarasına bakılarak sistemde eşleştirir ve ödemeyi yapar. Araç talebi ve avans talebi de benzer süreçlerle ilerletilmektedir.

Masraf Yönetimi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.