Başarı Hikayeleri

JetSRM Tedarikçi Portali: Şölen

Türkiye’nin yenilikçi şirketlerinden Şölen'in Bilgi Teknolojileri Direktörü Ökkeş Bahar ve Satınalma Direktörü Kaan Şahin, tedarikçi ilişkilerini JetSRM Tedarikçi Portali'ne taşıma sürecindeki deneyimlerini ve memnuniyetlerini bizlerle paylaştı.

İşletme Süreçleri Dijital Dönüşüm Projesi: Metro İstanbul

Metro İstanbul Bilgi Teknolojileri Direktörü Cihat Yediyıldız, MDP Group ile birlikte gerçekleştirdikleri "İşletme Süreçleri Dijital Dönüşüm Projesi" süreçlerindeki deneyimlerini ve memnuniyetini bizlerle paylaştı. Metro İstanbul, gerçekleştirilen proje kapsamında manuel veri girişi ve veri raporlama süreçlerini SAP Fiori entegre uygulamalara taşıyarak zaman tasarrufu sağlarken aynı zamanda veri doğruluğu ve erişebilirlik açısından çeşitli faydalar elde etti.

JetCRM Müşteri Portali: Çimsa

Türkiye’nin yenilikçi şirketlerinden Çimsa'nın Dijital Veri Analitiği Müdürü Durhasan Pınar ve Satış & Operasyon Uzmanı İbrahim Noyan Özdemir, müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerini JetCRM Müşteri Portali'ne taşıma sürecindeki deneyimlerini ve memnuniyetlerini bizlerle paylaştı.

Gelen e-Belge

Gelen e-Arşiv Fatura Çözümü: Multinet

İş ortaklarından her ay binlerce sayıda e-Arşiv Fatura alan Multinet, Gelen e-Arşiv Fatura çözümümüz ile e-Faturaya geçmemiş mükelleflerinden aldıkları 2000 TL üzeri e-Arşiv faturaları sistemlerine otomatik aktarmaya başladı. Multinet Muhasebe Müdürü Özlem Dişkaya, çözümümüz ile ilgili memnuniyetini bizlerle paylaştı.

SAP ABAP Danışmanlığı

SAP ABAP Danışmanlığı: Borusan Lojistik

Lojistik sektörünü öncü firmalarından Borusan Lojistik, ERP süreçlerini MDP Group SAP ABAP desteği ile nasıl daha hızlı ve verimli hale getirdi? Borusan Lojistik'te SAP Yöneticisi olarak görev yapan Berna Ergül, danışmanlık sürecinden duyduğu memnuniyeti bizlerle paylaştı.

SAP Entegrasyonları

SAP Entegrasyonları Projesi: Lincoln Electric

Lincoln Electric Türkiye SAP Sistemleri Direktörü Timur Yüksekten, MDP Group ile birlikte başarıyla gerçekleştirdikleri entegrasyon projelerindeki memnuniyeti paylaştı.

Başarı Hikayeleri
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.