SAP EDI Danışmanlığı

SAP EDI (elektronik veri değişimi) entegrasyonu, SAP kullanan işletmelerin iş süreçlerinin otomasyonunu kolaylaştırmak için ihtiyaç duyduğu EDI entegrasyonlardır. SAP ile EDI entegrasyonu, işletmelerin manuel veri girişini azaltmasını, veri doğruluğunu artırmasını ve iş belgelerinin değişimiyle ilişkili maliyetleri azaltmasını sağlar. Başarılı proje uygulamaları için gerekli rehberliği ve uzmanlığı sağlayarak işletmelerin EDI yatırımlarının değerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

İşletmenizin EDI kullanan diğer şirketlerle kolayca arayüz oluşturabilmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışan uzman entegrasyon ekibimizle uçtan uca bir EDI danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Operasyonel verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve büyümeyi sağlamak için işletmenize uygulayabileceğimiz süreç yeniden mühendisliği ve teknolojiyi düzene sokma konusunda kapsamlı deneyime sahibiz.

Uçtan Uca SAP EDI Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlarımız, X12, UN/EDIFACT, HL7 ve diğer özel çözümler dahil olmak üzere bir dizi farklı EDI standardı ve sistemi ile entegrasyon çözümleri uygulama konusunda geniş deneyime sahiptir. Ayrıca sürekli destek ve bakım, yazılım geliştirme, test ve eğitim dahil olmak üzere bir uçtan uca hizmetler sunuyoruz

İşletmeniz halihazırda bir EDI sistemi uyguluyor ancak bundan ihtiyaç duyduğu sonuçları alamıyorsa, danışmanlarımız mevcut sisteminizi optimize ederek veya tamamen yeni bir sisteme geçerek verimliliği artırmanıza ve maliyetleri azaltmanıza yardımcı olabilir.

Her şirketin kendine özgü zorlukları ve gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle danışmanlık hizmetlerimizi buna göre uyarlıyoruz. Danışmanlarımız, teknik entegrasyondan iş süreci haritalama ve değişim yönetimine kadar EDI'nin tüm yönleri hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir.

EDI Belge Standartları

MDP Group olarak birçok EDI doküman standardı konusunda deneyim sahibiyiz. Avrupa'daki birçok işletmenin uçtan uca EDI projelerine destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

Sektörlere Göre EDI Tecrübelerimiz

  • Otomotiv Endüstrisi
  • Perakende Sektörü
  • Üretim ve Sanayi Sektörü
  • E-ticaret Sektörü
  • Sağlık Sektörü
  • Lojistik Sektörü

EDI, B2B veri aktarımı için kullanılan bir formattır. Şirketlerin satın alma siparişleri ve faturalar gibi iş belgelerini elektronik olarak göndermeleri ve almaları için standartlaştırılmış bir yoldur. Ayrıca işletmelerin siparişler, sevkiyatlar, ödemeler ve daha fazlasıyla ilgili belgeler dahil olmak üzere diğer veri türlerini gönderip almasına da olanak tanır.

EDI işlemleri, ticaret ortakları arasında elektronik kanallar üzerinden mesajların gönderilmesini ve alınmasını içerir. Mesajlar genellikle bilgisayar sistemleri aracılığıyla gönderilir ve satın alma siparişleri, faturalar, sevkiyat bildirimleri ve ödeme onayları gibi bilgileri içerir.

EDI genellikle imalat ve lojistik gibi sektörlerdeki işletmeler tarafından sipariş işleme ve tedarik zinciri yönetimi süreçlerini otomatikleştirmek için kullanılır.

Günümüzde EDI birçok işletme için önemli bir araç haline gelmiştir çünkü şirketlerin faks makinelerine veya diğer eski teknolojilere güvenmek zorunda kalmadan verileri hızlı bir şekilde iletmelerini sağlar.

EDI'yi kâğıt belgelere göre kullanmanın temel avantajı, hataları azaltması ve işletmelerin birbirleriyle daha net iletişim kurmasına olanak sağlamasıdır. Örneğin, bir tedarikçi bir alıcıya kâğıt posta veya faks yoluyla bir satın alma siparişi gönderdiğinde, alıcının satın alma siparişindeki bilgilerin tedarikçi tarafından doğru girilip girilmediğini kontrol etmesinin bir yolu yoktur. Ancak EDI ile her iki taraf da bilgisayar ekranlarına veya bilgisayar ekranlarının çıktılarına bakarak satın alma siparişindeki bilgilerin doğru girilip girilmediğini kontrol edebilir.

SAP EDI Danışmanlığı
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.