Mobil Tahsilat Uygulaması

Sahadan Yaptığınız Tahsilatları Denetim Altına Alın

SAP ile entegre çalışan Mobil Tahsilat Uygulaması; sahada tahsilat yapan çalışanlarınızın, ister iOS ister Android mobil cihazlarında, kendi bölgelerinde tahsilat yapması gereken müşterileri görüntüleyebileceği ve ödeme bilgileri ekranında bulunan POS, nakit veya havale tahsilat çeşitleri içinden herhangi birini seçerek ödeme alabileceği bir mobil uygulamadır. Mobil tahsilat uygulaması üzerinden müşterinin ödeme kayıtları, anlaşma vadesi, tahsilat tipi ve tahsilat tutarı gibi bilgiler detaylı olarak görüntülenebilir. Ödeme işleminin ardından tahsilat hemen kaydedilir veya onaya gönderilir. SAP ile doğrudan entegrasyonu olan sistem sayesinde, alınan ödeme anında SAP sistemine kaydedilebilir.

Online ve offline çalışabilen sistem, otomatik fatura kapatma, havale bilgilerinin mobil ortamdan izlenebilmesi gibi özelliklere de sahiptir.

Standart SAP çözümlerinden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

O halde sizin için geliştirdiğimiz çözümümüz hakkında daha fazla bilgi alın.

Mobil Tahsilat Uygulaması
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.