MIP – Entegrasyon Yazılımı

iPaaS Platform

Entegrasyon Platformu

MIP, MDP Group'un entegrasyon danışmanları tarafından en son teknolojiler kullanılarak tutkuyla geliştirilen bir iPaaS çözümüdür. MIP, sistemleri ve uygulamaları sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan esnek bir entegrasyon ortamı sağlayarak şirketler için iş süreçlerini kolaylaştırmak ve otomatikleştirmek üzere tasarlanmış bir entegrasyon çözümüdür.

Kusursuz Entegrasyon için Kullanıcı Dostu Arayüz

MIP, entegrasyon ve izleme süreçlerini basitleştiren kullanıcı dostu bir arayüz sunmaktadır. Bu, entegrasyonların hızlı ve zahmetsizce oluşturulmasını ve monitoring edilmesini sağlamaktadır. Özetle; MIP'nin sunduğu kullanıcı dostu tasarım, tüm entegrasyonların, mesajların ve logların kolay ve verimli bir şekilde yönetilmesini ve takip edilmesini sağlar.

Integration Platform
Integration Monitoring

Esnek Entegrasyon Ortamı

Her işletmenin farklı operasyonel süreçleri ve farklı entegrasyon gereksinimleri olduğunu biliyoruz. MIP, işletmelerin benzersiz ihtiyaçlarına uyum sağlayan esnek bir entegrasyon ortamına sahiptir. İster farklı sistemleri birbirine entegre etmek, ister uygulamalar arasında entegrasyon sağlamak olsun, MIP dijital ekosisteminizin çeşitli unsurları arasında sorunsuz veri akışını kolaylaştıran çok yönlü bir platform sunmaktadır. Danışmanlarımız, hedefleriniz ve sorunlarınız için size en uygun çözümleri sunacak teknik ve sektörel deneyime sahiptir.

MIP – Entegrasyon Yazılımı
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.