SAP Seyahat Yönetimi Çözümü

Seyahat Süreçlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın

Çalışanların bulunduğu lokasyondan iş amacı ile başka bir yere seyahat etmesinin gerektiği durumlarda, ilgili onayları almak amacıyla geliştirilmiştir. Seyahat süresince ihtiyaç duyulabilecek ulaşım, konaklama gibi giderler de sistem üzerinden bildirilerek, ihtiyaç duyulan rezervasyon ya da satın almaların yapılması talep edilebilir. Seyahat Yönetimi Çözümü ile gidilecek lokasyon, bu lokasyona neden gidiliyor, hangi iş için gidiliyor, ne ile gidilecek, konaklama için bir tercih var mı gibi soruların cevapları girilir. Daha sonra bu bilgiler yöneticiye ulaştırılır, onay gelirse bu çalışan için seyahat masraflarının girilebileceği bir form oluşturulur. Buraya seyahatte yapılan masraflar girilir. Seyahatle ilgili satın almalar yapılacaksa bu muhasebe ya da insan kaynakları departmanının önüne düşer.

Tüm bu süreçler kuruma özel geliştirilen portal üzerinden yapılır ve her adım SAP üzerinde kayıt altına alınır. Seyahat Yönetimi Çözümü, istenildiği gibi kuruma özelleştirilebilir. Çözüm, kısa bir süre içerisinde kurumsal kimlikle uygun hale getirilebilir. Mevcut standart SAP ekranlarına göre çok daha zengin fonksiyonalite sunar ve geliştirme maliyetlerini oldukça düşürür.

SAP Seyahat Yönetimi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

SAP kullanan firmalara özel geliştirdiğimiz ve SAP’nin standart fonksiyonlarını tamamlayıcı özelliklere sahip ürünümüzle ilgili teklif alın

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.