Seyahat Yönetimi Çözümü

Seyahat Yönetimi Çözümü ile İş Seyahati Organizasyonlarını Elektronik Ortama Taşıyın

Seyahat Yönetimi Çözümü, iş seyahatleri için yapılan konaklama ve yolculuk düzenlemelerinin onay süreçlerinin SAP üzerinden ilerlemesini sağlayan bir çözümdür. Gidilecek lokasyon, bu lokasyona neden gidiliyor, hangi iş için gidiliyor, ne ile gidilecek, konaklama için bir tercih var mı gibi soruların cevapları girilir. Daha sonra bu bilgiler yöneticiye ulaştırılır, onay gelirse bu çalışan için seyahat masraflarının girilebileceği bir form oluşturulur. Buraya seyahatte yapılan masraflar girilir. Seyahatle ilgili satın almalar yapılacaksa bu muhasebe ya da insan kaynakları departmanının önüne düşer.

Tüm bu süreçler kuruma özel geliştirilen portal üzerinden yapılır ve her adım SAP üzerinde kayıt altına alınır. Seyahat Yönetimi Çözümü, kuruma göre özelleştirilebilir. Çözüm, kısa bir süre içerisinde kurumsal kimlikle uygun hale getirilebilir. Standart SAP ekranlarından fazla sayıda fonksiyonalite sunabilir ve geliştirme maliyetlerini düşürür.

Seyahat Yönetimi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.