SAP Transportation Management (SAP TM) Danışmanlığı

SAP TM Solution

SAP Transportation Management'ı keşfedin!

SAP, SAP Transportation Management çözümü ile SAP ECC, S/4Hana, Supply Chain Management gibi çözümlerle entegre yük lojistiği yönetimi sunmaktadır.

SAP Transportation Management provides end-to-end visibility and control of the entire freight process from the order placement stage to the delivery of goods to the customer. It enables companies to optimize transport costs and reduce transit times, improve customer service, and drive efficiency and compliance in their transportation operations.

SAP TM Uzmanlığı Teknoloji Partneriniz

SAP TM sistemlerinin tasarımı, yapılandırılması, entegrasyonu ve optimizasyonuna odaklanan kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunarak müşterilerimizin SAP TM'den en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin benzersiz iş ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunarak SAP TM çözümüne yaptıkları yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

SAP TM Consulting
SAP GTS Consulting

SAP TM Sisteminizi Profesyonel Rehberlikle Tasarlayın

Tedarik zinciri, depo yönetimi ve lojistik süreçlerindeki uzmanlığımız ve deneyimimizle, kuruluşların SAP TM sistemlerini kendileri için çalıştırmalarına ve iş performanslarını artırmalarına yardımcı olabileceğimize eminiz. Müşterilerimizin SAP TM sistemlerini özel gereksinimlerine göre tasarlamalarına, sistemi optimum performans sağlayacak şekilde yapılandırmalarına, diğer SAP çözümleri ve üçüncü taraf uygulamalarla entegre etmelerine ve sistemden en iyi şekilde yararlanmak için performansını optimize etmelerine yardımcı oluyoruz.

SAP TM Danışmanlık Hizmetlerimiz

  • SAP TM yapılandırma ve özelleştirme
  • SAP TM tabanlı süreç tasarlama ve uygulama
  • Diğer sistemlere özel uzantılar ve arayüzler geliştirme
  • SAP TM'nin diğer SAP çözümleri ile entegrasyonu
  • SAP TM kullanıcı eğitimi ve desteği
  • Uçtan uca SAP TM proje yönetimi
  • Performans ayarlama ve optimizasyon
  • SAP TM sistem yükseltmeleri ve geçişleri
  • İş süreçlerinin yeniden yapılandırılması
  • Verilerin eski sistemlerden SAP TM'ye taşınması

SAP Transportation Management (SAP TM), SAP tarafından bir kuruluş içindeki taşımacılık faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesini optimize etmek için tasarlanmış kapsamlı bir lojistik yazılım çözümüdür. Rota planlama ve yük optimizasyonundan navlun faturalandırma ve ödemeye kadar şirketlerin nakliye operasyonlarını en optimize şekilde yönetmelerine yardımcı olan özellikler sunar. SAP TM ayrıca şirketlerin taşımacılık verilerini analiz etmelerine ve maliyet tasarrufu fırsatlarını belirlemelerine olanak tanıyan bir dizi analitik araç da sunmaktadır. Yazılım, karayolu, demiryolu, hava ve deniz dahil olmak üzere tüm taşımacılık modlarını yönetmek için kullanılabilir.

SAP TM ve SAP EWM arasındaki entegrasyon, kuruluşların nakliye süreçlerini ve depo operasyonlarını etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. İki sistemi birbirine bağlayarak işletmeler tüm tedarik zinciri sürecini optimize edebilir ve malların zamanında, minimum risk ve maliyetle teslim edilmesini sağlayabilir. Bu entegrasyon, nakliye planlarını yapılandırma ve optimize etme, verimli teslimat seferleri oluşturma, depo kaynaklarını yönetme ve sevkiyatları gerçek zamanlı olarak takip etme olanağı sağlar. Ayrıca entegrasyon, işletmelerin her iki sistemdeki verilere tek bir merkezi konumdan erişmesini ve yönetmesini sağlayarak operasyonel verimliliği ve karar alma sürecini iyileştirmek için kullanılabilir.

MDP Group, işletmelere SAP TM & SAP EWM entegrasyon hizmeti sunmaktadır.

SAP Transportation Management (SAP TM) Danışmanlığı
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.