Fiori e-Hesap Özeti Çözümü

Fiori Tabanlı E-Hesap Özeti Çözümü Nedir? 

SAP kullanıcıları için geliştirilen Fiori tabanlı e-Hesap Özeti çözümü, e-Hesap özeti çözümünün kullanıcılarına sunduğu hizmetleri web ve mobil üzerinden kullanabilme kolaylığı sağlamaktır.

Fiori EHO uygulaması ile tüm banka işlemlerinizin web veya mobil üzerinden anlık takip edebilmenizi, muhasebe kayıtlarını otomatik oluşturulabilmenizi ve tüm bu sistemi mobil/web ekranınızdan görüntüleyebilmenizi sağlar. Birden fazla banka hesabından, birden fazla para birimiyle işlem gerçekleştiren kuruluşlar ve bu kuruluşların yöneticileri için tüm hesaplarını tek bir ekrandan görüntüleyip muhasebe kayıtlarını kolay ve hızlı bir şekilde oluşturma imkanı sunar.

Fiori E-Hesap Özeti Çözümünü Neden Kullanmalısınız?

Fiori EHO banka işlemlerinizi dijitalleştirerek, tüm banka hesaplarınızı zahmetsiz bir şekilde görüntülemenize imkan sağlar. Farklı bankalarda bulunan, farklı para birimleriyle kullandığınız hesaplarınızı görüntülerken her seferinde birden fazla şifre ve hesap bilgileriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Hesaplarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tek bir ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Fiori EHO ekranında çoklu şirket kodu yapısında da çalışabilmektedir. Tüm şirketlerinizin hesap hareketlerini ve bakiyelerini anlık olarak görüntüleme banka ve şirket bazında ayrı ayrı raporlama yapabilirsiniz.

Dijitalleşen dünyada, manuel gerçekleştirilmesi saatler sürecek zahmetli işlemleri birkaç tık ile hallederek zamandan tasarruf edebiliyor, iş yükümüzü hafifletebiliyoruz. SAP Fiori EHO sayesinde bilgisayarınız yanınızda olmasa bile hesap işlemlerinizi mobil veya web üzerinden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak muhasebe kayıtlarınızı Fiori EHO üzerinden otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Fiori Ekstre Hesap Özeti çözümü SAP ile %100 entegre çalışmaktadır. Non-SAP sistemler ile de entegre edilebilmektedir.

Fiori EHO Çözümünün Avantajları

  • Web üzerinden kullanabilme imkanı sağlar

  • Mobil kullanım kolaylığı sunar

  • Tüm banka hesaplarını tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz

  • SAP ile %100 entegre çalışır

  • Non-SAP sistemler ile entegre edilebilir

  • Zamandan tasarruf sağlar

  • Muhasebe kayıtlarını otomatik oluşturur

  • Çoklu şirket kodu yapısında çalışma

  • Banka ve şirket bazlı raporlama

Fiori e-Hesap Özeti Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.