SAP Fiori e-Hesap Özeti

SAP Fiori EHO Çözümü Nedir? 

SAP Fiori EHO, e-Hesap Özeti çözümünün MDP Group teknolojisiyle geliştirilmiş son halidir. Ürünün amacı, e-Hesap özeti çözümünün kullanıcılarına sunduğu hizmetleri web ve mobil üzerinden kullanabilme kolaylığı sağlamaktır.

SAP Fiori EHO uygulaması ile tüm banka işlemlerinizin web veya mobil üzerinden anlık takip edebilmenizi, muhasebe kayıtlarını otomatik oluşturulabilmenizi ve tüm bu sistemi mobil/web ekranınızdan görüntüleyebilmenizi sağlar. Birden fazla banka hesabından, birden fazla para birimiyle işlem gerçekleştiren kuruluşlar ve bu kuruluşların yöneticileri için tüm hesaplarını tek bir ekrandan görüntüleyip muhasebe kayıtlarını kolay ve hızlı bir şekilde oluşturma imkanı sunar.

 

SAP Fiori EHO Çözümünü Neden Kullanmalısınız?

SAP Fiori EHO banka işlemlerinizi dijitalleştirerek, tüm banka hesaplarınızı zahmetsiz bir şekilde görüntülemenize imkan sağlar. Farklı bankalarda bulunan, farklı para birimleriyle kullandığınız hesaplarınızı görüntülerken her seferinde birden fazla şifre ve hesap bilgileriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Hesaplarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tek bir ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

SAP Fiori EHO ekranında çoklu şirket kodu yapısında da çalışabilmektedir. Tüm şirketlerinizin hesap hareketlerini ve bakiyelerini anlık olarak görüntüleme banka ve şirket bazında ayrı ayrı raporlama yapabilirsiniz.

Dijitalleşen dünyada, manuel gerçekleştirilmesi saatler sürecek zahmetli işlemleri birkaç tık ile hallederek zamandan tasarruf edebiliyor, iş yükümüzü hafifletebiliyoruz. SAP Fiori EHO sayesinde bilgisayarınız yanınızda olmasa bile hesap işlemlerinizi mobil veya web üzerinden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak muhasebe kayıtlarınızı SAP Fiori EHO üzerinden otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

SAP Fiori EHO çözümü SAP ile %100 entegre çalışmaktadır. Non-SAP sistemler ile de entegre edilebilmektedir.

SAP Fiori EHO Çözümünün Avantajları

  • Web üzerinden kullanabilme imkanı sağlar

  • Mobil kullanım kolaylığı sunar

  • Tüm banka hesaplarını tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz

  • SAP ile %100 entegre çalışır

  • Non-SAP sistemler ile entegre edilebilir

  • Zamandan tasarruf sağlar

  • Muhasebe kayıtlarını otomatik oluşturur

  • Çoklu şirket kodu yapısında çalışma

  • Banka ve şirket bazlı raporlama

SAP Fiori e-Hesap Özeti
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

2012'den bu yana 5 kıtada 320’den fazla işletme için 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.