MDP

Hakkımızda

MDP Group, 2013’den bu yana danışmanlık, yazılım geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır.

400’den fazla müşteriyle çalışarak 1100’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, SAP modül danışmanlığı, e-Dönüşüm, Web/Mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunarak şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik etmektedir. Bununla birlikte MDP Group, yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, veri analitiği ve makine öğrenmesi yazılım geliştirmeleri ile dijital inovasyon alanında da yeni başarılara imza atmaktadır.

Entegrasyon ve uygulama geliştirme alanlarında edindiğimiz tecrübelerden faydalanın, iş süreçlerinizi dijitalleştirin.  

  • SAP PI/PO Danışmanlığı
  • SAP EWM Danışmanlığı
  • SAP ABAP Danışmanlığı
  • SAP CPI Danışmanlığı
  • SAP Fiori Danışmanlığı
  • SAP e-Dönüşüm Çözümleri
  • Web/Mobil Uygulama Geliştirme

Çalışma Kültürümüz

MDP ailesi hayalleri olan, her zaman en iyiyi hedefleyen ve kendini geliştirmeye adamış bireylerden oluşur. Olmazsa olmazımız: "İletişim". Ofis içindeki yardımlaşmayı ve fikir paylaşımını daima teşvik ediyor, yenilikçiliği ve takım ruhunu hep ön planda tutuyoruz.

Özelleştirilmiş Bilişim Çözümleri

Şirketinizle ilgili dijital vizyonlarınızı gerçekleştirecek ve en yüksek verimi almanızı sağlayacak özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Bizimle çalıştığınızda, proje yaşam döngüsünün her aşamasında sınırsız destek alırsınız; ayrıca kararları biz değil, siz verirsiniz. Konsept tasarımdan prototipleştirmeye, geliştirme ve iyileştirme süreçlerinden ürünün canlıya alınmasına kadar iş birliği içerisinde çalışırız. Hiçbir işe sizi tanımadan, çalışma felsefelerinizi ve ihtiyaçlarınızı kapsamlı olarak anlamadan başlamayız.

Büyüyoruz, Öğreniyoruz

2013 yılında dört ekip arkadaşından oluşan MDP ailesi, şimdi 100'den fazla üyesiyle sektöre hizmet veriyor. Bugün, Avrupa’daki en büyük entegrasyon kadrolarından birine sahibiz. Sadece sayımız değil, bilgi birikimimiz de her geçen gün artmakta.

Bünyemizdeki ‘know-how’ seviyesini hep en üste çıkarmak için çalışıyoruz.

Düzenlediğimiz teknik eğitimler ve kurduğumuz akademik iş birlikleri ile birbirimizin kariyer gelişimlerine katkıda bulunuyor, projelerimizde uygulayabileceğimiz yeni yöntemler keşfediyoruz. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz; bu yüzden projelerimizde edindiğimiz deneyimleri her sene konferans ve sempozyumlarda meslektaşlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Globaldeki Yerimiz

Ülkemizin ekonomik gelişimine katkıda bulunmak bizim için hayati bir önem taşımakta. Almanya, İspanya, Katar ve Peru gibi dünyanın uç noktalarındaki müşterilerimiz için yazılım ve uygulama geliştirme hizmetleri veriyor, yerli projelerimizi yurt dışına ihraç ediyoruz. Her sene yurt dışına ihraç ettiğimiz ürün ve hizmetlerin sayısı istikrarlı olarak artmaya devam ediyor.

2018’de İsviçre ve 2020’de Almanya ofislerimizin açılmasıyla birlikte, sektörün öncü isimlerinden olan MDP’yi global bir marka olarak dünyaya tanıttık, çalışmalarımızın kapsamını genişlettik.  

Rekabette İnovasyonun Farkı

Firmanızı ileriye taşımak için teknolojideki yenilikleri yakından takip ediyor, yeni yöntem ve çözümler geliştiriyoruz.

Makine öğrenmesi, yapay zekâ ve veri madenciliği gibi teknolojiler kullandığımız farklı Ar-Ge projelerimiz; kurumların iş süreçlerini iyileştirmek, tedarik süreçlerini optimize etmek, şirket içindeki iletişim ve bilgi aktarımını kolaylaştırmak gibi birçok fayda sağlamaktadır.

Ar-Ge Sayfamızı İnceleyin

Bizi Tercih Eden 400+ İş Ortağımıza 

Teşekkür ederiz

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.