e-Defter Saklama Çözümü

Gelir İdaresi Başkanlığının (GİB) yayımladığı Elektronik Defter Genel Tebliği itibarıyla, e-Defter kullanıcılarına elektronik defterlerini 10 yıl muhafaza etme zorunluluğu getirilmiştir.

SAP ile tam entegre çalışan e-Defter Saklama Çözümü, e-Defter çözümünü kullanan mükellefler için, Bakım Destek anlaşmaları kapsamında, entegratörle bağlantılı saklama sistemini uzatmak için geliştirilmiştir. Bu hizmet e-Defter çözümünü kullanan mükelleflere, MDP anlaşmalı özel entegratörler'e bağlantı (konnektör) yazılımı ile birlikte, ücretsiz olarak sağlanmaktadır. e-Defter Saklama Bedeli kullanıcının saklayacağı dosya boyutuna özel entegratörler tarafından ayrıca tahsil edilir. 

  • Yevmiye ve Kebir Defterlerini, Beratları, Defter Raporlarını SAP ekranınızdan tek bir tıkla e-Defter Saklama Hizmeti'ne gönderebilirsiniz.
  • Manuel dosya indirme ve yükleme işlemlerine gerek kalmaz.
  • Dosyalarınız e-Defter Saklama Hizmeti'nde güvenli ortamda ve şifrelenerek saklanır.

e-Defter Saklama Çözümünün
Faydaları

  • Yevmiye ve Kebir Defterler, Beratlar, Defter Raporları SAP ekranınızdan tek bir tıkla e-Defter Saklama Hizmeti'ne Gönderebilirsiniz.
  • Manuel dosya indirme ve yükleme işlemlerine gerek kalmaz.
  • Dosyalarınız e-Defter Saklama Hizmeti'nde güvenli ortamda ve şifrelenerek saklanır.

e-Defter Saklama Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 320’den fazla işletme için 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.