Ücret Yönetimi Çözümü

Ücret Yönetimi ve Ücret Artışı Simülasyonu Çözümü

Belirlenen yeni ücretlerin ilgililerle paylaşılmasının, görüşlerinin alınmasının, gerekli düzenlemelerin yapılarak üst yönetim onayının alınmasının hızlı ve akıcı olması gerekir. Ücret artış oranı üzerinden personele verilecek olan ek tutarın belirlenerek üst yönetim onayının alınması sonrasında yapılacak olan tüm çalışmaların tek bir platformda yürütülmesi, insan kaynakları çalışanlarının işlerini kolaylaştıracaktır.

Ücret Yönetimi ve Ücret Artış Simülasyonu Çözümü sayesinde yöneticiler, çalışanlarının ücretlerini piyasa ortalaması ile karşılaştırma fırsatı bulur, tüm maaş artış süreci tek bir platformdan yürütülür. Eğer çalışanın maaşı piyasanın altında kalmışsa, piyasa ortalamasını yakalamak için zam yapabilir ya da tam tersi piyasanın üzerindeyse zam oranını düşük tutabilirsiniz. Yöneticiler kendi departmanlarıyla ilgili fiyat ortalamasını ve çalışanlarının maaşlarını görüp karşılaştırabilir ve kendi maaş önerisini girer. 

Müdürler kendi departmanlarıyla ilgili gelen ücret ortalamalarını ve çalışanlarının maaşlarını görüp karşılaştırarak kendi maaş önerilerini girebilirler. Sistem burada şuna bakar; departmanın toplam maaş büyüklüğü. Departman bazında toplam maaş büyüklüğünün bir sınırı olabilir. Eğer toplam maaş büyüklüğü belirlenen toplam tutarın altındaysa süreç ilerlemeye devam eder. Maaş önerisi yazıldıktan sonra yönetim halkasından onay alınır. Tüm onaylar tamamlandıktan sonra maaş önerileri insan kaynakları departmanına gider. İnsan kaynakları da maaşlara onay verdikten sonra bu bilgiler tekrar yöneticilere mail olarak iletilir.

Ücret Yönetimi ve Ücret Artış Simülasyonu Çözümü, SAP ile %100 entegre çalışır. Portal  kurumlara göre özelleştirilebilir, kurumsal kimliklerine uyumlu hale getirilir.

Ücret Yönetimi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.