SAP SuccessFactors Entegrasyonu

SAP SuccessFactors ve Diğer Uygulamalar Arasında Gerçek Zamanlı İK İş Süreci Otomasyonları Sağlayın!

SuccessFactors; SAP’nin bulut tabanlı insan kaynakları yönetimi çözümüdür. SAP SuccessFactors kullanıcıları; İK iş süreçleri otomasyonu, şirket stratejisi ve performans analizini yürütmek için kritik verilerin organizasyondaki diğer iş alanlarına bağlanmasını arzu etmektedir. SAP HCM ve SuccessFactors için MDP entegrasyon eklentisi; İşe Alım Verisi, Çalışan Verisi, Organizasyonel Veri, Maaş Verisi, Değerlendirme Verisi ve Nitelik-Yeterlilik Verisi Entegrasyonlarını otomatik olarak kurmanıza olanak sağlar. MDP entegrasyon eklentisi, SAP PI ve SAP HCI tabanlıdır.

 

Harici kariyer siteleri ile entegrasyon

MDP, harici kariyer siteleri veya kurumsal şirket siteleri ile SuccessFactors Recruiting (işe alım) modülünü entegre etmek isteyen müşteriler için hazır entegrasyon eklentisi sunmaktadır. Modülünüzü kullanarak dahili iş ilanlarınız hakkında bilgi yollayabilir, intranetinizde istenen kadroları ilan edebilirsiniz.

 

SAP Kullanıcı Resmi Aktarımı

Kullanıcı resimlerini SuccessFactors sunucunuzda saklamak isterseniz, MDP entegrasyon eklentisini kullanarak tüm kullanıcı resimlerini SAP’den SuccessFactors’e aktarabilirsiniz.

Referanslarımız

SAP SuccessFactors Entegrasyonu
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.