Mevduat ve Döviz İşlemleri Portali

Döviz işlemleri için yüksek faiz ödemekten kurtulun!

Mevduat ve Döviz İşlemleri, MDP tarafından geliştirilmiş, SAP TRM modülü ile yüzde yüz entegre olarak çalışan bir portal çözümüdür.

Holding ya da grup şirketlerin Hazine departmanlarının kullanımı için geliştirilen çözüm sayesinde kurumlar döviz işlemleri için daha şeffaf ve sağlıklı bir süreç işletebilirler. Mevduat ve Döviz İşlemleri Çözümü, otomatik banka entegrasyonu sayesinde grup şirketlerinin ellerinde tuttuğu döviz miktarlarını anlık olarak listeler. Tüm grup şirketlerine açık portal üzerinden grup şirketleri, döviz ihtiyaçlarını sisteme girerler. Toplanan tüm bu veriler konsolide edilir ve grubun toplam döviz pozisyonu ve döviz ihtiyacı belirlenerek aksiyon alınır.

Mevduat ve Döviz İşlemleri Portali sayesinde tüm grup şirketleri adına döviz alım satımı işlemleri yapılabileceği için bankalardan daha iyi faiz oranları alınabilmesi mümkün olur.

Mevduat ve Döviz İşlemleri Portali
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.