SAP INTEGRATION SUITE DANIŞMANLIĞI

Entegrasyonlarınızı Buluta Taşıyın

Güvenlik, maliyet ve yönetim ihtiyaçları sebebiyle gün geçtikçe şirketlerin uygulamalarını buluta taşıma oranı daha çok artıyor. Ancak bulut uygulamaların ihtiyaç duyduğu entegrasyonlar, bu projelerin maliyetlerini oldukça arttırıyor.

SAP Cloud Platform Integration, SAP’nin bulut entegrasyon çözümüdür. En önemli özellikleri, ilk yatırım maliyetinin düşük olması ve bulut-bulut entegrasyonlarda birinci tercih olmasıdır.

SAP C/4HANA, SAP Concur, SAP SuccessFactors, SAP Ariba, SAP S/4HANA Cloud gibi bulut SAP ürünleri ile SAP tarafından desteklenen hazır entegrasyon paketleri bulunmaktadır.

 

SAP CPI ile Ne Yapabilirsiniz?

SAP Cloud Platform’un gücünden yararlanarak, şirketinizin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve hazır paketlenmiş entegrasyon çözümleri ile bulut projelerinize hızlıca start verebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan SAP Cloud Platform Integration çözümüyle, SAP ve non-SAP sistemlerinizi, ister ikisi de bulutta olsun, ister biri bulut biri on-premise olsun çok kolayca entegre edebilirsiniz. Makine öğrenimi ile desteklenen SAP Cloud Platform Integration çözümü, entegrasyon ihtiyaçlarınızı optimize eder ve size işinizi kusursuzca yönetmeniz için gereken zamanı sağlar.

 

Neden SAP CPI Kullanmalısınız?

Veri güvenliği düzenlemelerine uyum, bazı işletmelerin şirket içi bir çözümü tercih etmelerinin bir nedeni olabilirken, CPI gibi bulut tabanlı yazılımlar birkaç önemli avantaj sunar:

  • Uygun fiyatlı abonelik modeli ve minimum ön yatırım ile düşük toplam sahip olma maliyeti;
  • Siz ve ortaklarınız tek bir merkezi platform (SAP tarafından barındırılan) aracılığıyla işbirliği yapabilirsiniz;
  • Güvenlik, teknik izleme veya ölçeklenebilirlik konusunda endişelenmenize gerek yok: SAP'nin entegrasyon çözümleri, SAP'nin dünya çapındaki güvenli veri merkezlerinde saklanıyor.

Referanslarımız

SAP CPI Avantajları

 

Abonelik ücretlendirmesi ile düşük ilk yatırım

 

Hazır entegrasyon içerikleri

 

SAP PO’yu tamamlayıcı özellikler

 

Yüksek güvenlik ve veri izolasyonu

 

Idoc, XI proxy, SOAP, SFTP, Mail, HTTPS vb. protokol desteği

 

MDP hazır entegrasyon adaptörleri

SAP Integration Suite, SAP tarafından şirket içi ve bulut tabanlı uygulama ve sistemlerin entegrasyonunu sağlayan bir iPaaS çözümüdür.

SAP Integration Suite, müşterilerin SAP, Oracle, IBM, Salesforce ve daha fazlası dahil olmak üzere birden çok iş sistemine bağlanmasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özel entegrasyonlar oluşturmasına olanak tanır.

SAP Integration Suite, kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemlerinden sosyal ağlara, tedarik zinciri yönetimi (SCM) çözümlerine ve müşteri ilişkileri yönetimine (CRM) kadar 2000'den fazla uygulama için bağlayıcılar sunar. Platform, birden çok kaynaktan gelen verileri müşterinin tek bir görünümüne entegre etmek için kullanılabilir.

Müşteriler, yazılımı tek bir arayüzden çeşitli sistemlerle entegre etmek için kullanabilirler. Bu, farklı sistemlere yayılan iş süreçleri oluşturmalarına ve daha iyi müşteri deneyimleri sunmalarına olanak tanır.

SAP Integration Suite, SAP uygulamalarını ve SAP olmayan sistemleri birbirine bağlamak için en gelişmiş, esnek ve ölçeklenebilir çözümdür. Sistemler arasında kurumsal çapta veri alışverişini tasarlamak, uygulamak ve işletmek için gerekli tüm işlevselliği sağlar.

SAP Integration Suite danışmanlığı, işletmelerin entegrasyon süreçlerinin entegrasyon uzmanları tarafından SAP Integration Suite üzerinden planlanmasını, tasarlanmasını ve gerçekleştirilmesini sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet özellikle entegrasyon projesi uygulamak isteyen ancak bu konuda yeterli bilgiye sahip olmayan şirketler için faydalıdır.

SAP Integration Suite danışmanlığı, uluslararası satış faaliyetleri güçlü olan veya işini uluslararası alanda büyütmeyi planlayan şirketler için en önemli hizmetlerden biridir. SAP ERP veya SAP Business One yazılımını daha önce uygulamış ancak henüz birbirleriyle entegre etmemiş şirketler tarafından da kullanılabilir.

SAP Integration Suite danışmanlığının temel faydası, daha verimli bir organizasyon oluşturmak için şirketinizin süreçlerini daha iyi koordine etmenize olanak sağlamasıdır. Bu hizmeti kullanarak, tüm sistemleri birbiriyle sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilen tek bir büyük ağda entegre etmek amacıyla BT altyapınızı planlayabilecek ve tasarlayabileceksiniz.

SAP Integration Suite danışmanlığının bir diğer faydası da, tüm süreçlerinizi üretim ve dağıtım süreçlerini içeren tek bir sistemde entegre ederek ürün kalitesini ve teslimat sürelerini iyileştirmenize olanak sağlamasıdır. Bu, aynı zamanda maliyetleri düşürürken daha yüksek üretkenlik elde etmenize yardımcı olacaktır.

SAP Integration Suite danışmanlığının faydaları şunlardır:

  • Herhangi bir sistem kombinasyonunu kurumsal çapta bir ağa entegre etme yeteneği
  • Bir ekosistemdeki tüm ortaklar için ortak bir platform sağlayarak yeni iş girişimleri için pazara sunma süresinin azaltılması
  • Yeni uygulamaları entegre etme çabalarının azalması nedeniyle kuruluşlarda artan çeviklik
  • Standartlaştırma ve mevcut çözümlerin yeniden kullanımı yoluyla azaltılmış maliyetler

SAP Bulut Platformu Entegrasyonu (SAP CPI), SAP sistemlerinin şirket içi veya bulut sistemleriyle entegrasyonunda yer alır. SAP Cloud Platform Entegrasyonu, geliştiriciler için SAP Cloud Platform tabanlı uygulamalar ile geleneksel SAP ERP sistemleri arasındaki veri aktarımını daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli hale getirmeyi amaçlıyor.

SAP INTEGRATION SUITE DANIŞMANLIĞI
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.