MDP

Akademi

MDP Akademi Nedir?

2013 yılından bu yana alanında uzman kadrosuyla Türkiye’de ve Avrupa’da şirketlerin yazılım ve geliştirme ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunan MDP Group; gerçekleştirdiği MDP Akademi projesiyle üniversite öğrencilerine yönelik farklı alanlarda eğitim ve staj programları sağlamaktadır.

MDP Akademi tarafından gerçekleştirilen eğitim ve staj programlarıyla katılımcılar, alanında uzman kişilerden aldıkları eğitimleri profesyonel iş ortamında yurtiçi ve global projelerde deneyimleyerek etkin bir öğrenme ve gelişme sürecinden geçmektedir.

MDP Akademi'nin en güncel eğitim ve staj programlarını kaçırmamak için Linkedin hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın.

MIP Entegrasyon Akademisi

MIP Entegrasyon Akademisi ile siz de entegrasyon alanında kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilir, deneyimli mentorlar eşliğinde geleceğin entegrasyon uzmanı olmak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

MIP Entegrasyon Akademisi

2024 MDP Fintech Akademi

2024 yılının ilk akademi programı için başvurular açıldı! SAP danışmanlık kariyerinize adım atma fırsatını kaçırmayınız!

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yetiştirilmek Üzere SAP Danışmanı Arıyoruz!

MDP Group bünyesinde yetiştirilmek üzere SAP Teknoloji Danışmanı arıyoruz. Katılımcılar eğitim ve staj sürecinin ardından SAP Entegrasyon ekibimize katılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SAP Danışmanı

SAP Entegrasyon Akademisi - SAP CPI Eğitimi

MDP Akademi tarafından 2.'si düzenlenen eğitim programı ile üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar sektörün tecrübeli SAP Entegrasyon Takımından 3 hafta boyunca “SAP CPI Eğitimi” alma ve eşsiz deneyimler elde etme şansına sahip olacaklar.  

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SAP Entegrasyon Akademisi

SAP EWM 101 Eğitim Programı

SAP EWM 101 eğitim programıyla 4 hafta sürecek temel seviye SAP EWM eğitimleri ile SAP EWM danışmanlığı kariyer fırsatlarını yakalayın.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SAP EWM Eğitim

SAP ABAP & SAP Fiori Eğitim ve Staj Programı

MDP Akademi’nin bünyesinde hayata geçireceğimiz eğitim ve staj programıyla üniversite 4. sınıf öğrencilerine ve yeni mezunlara SAP ABAP ve SAP Fiori alanlarında kariyer fırsatı sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SAP ABAP and Fiori Training

"Geleceğin Proje Yöneticilerini Arıyoruz" Eğitim & Staj Programı

MDP Akademi tarafından düzenlenen “Geleceğin Proje Yöneticilerini Arıyoruz Eğitim & Staj Programı” ile 5 üniversite öğrencisi 12 hafta boyunca proje yönetimi alanında eğitimler alacak ve öğrendiklerini MDP Group'un projelerinde deneyimleme fırsatına sahip olacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Proje Yönetimi Stajı

SAP EWM Genç Yetenek Eğitim & Staj Programı

MDP Akademi tarafından düzenlenen “SAP EWM Genç Yetenek Eğitim & Staj Programı” ile 12 üniversite öğrencisi MDP Group’un uzman SAP EWM takımından 4 hafta boyunca lojistik, tedarik zinciri ve depo yönetimi alanında eğitimler alacak ve yurtiçi & yurtdışı depo yönetimi projelerinde deneyim kazanma şansına sahip olacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SAP EWM Staj

SAP PI/PO Eğitim & Staj Programı

MDP Akademi tarafından düzenlenen eğitim programı ile 12 üniversite öğrencisi Türkiye’nin en tecrübeli SAP Entegrasyon Takımından 8 hafta boyunca “SAP PI/PO Eğitimi” alma ve eşsiz deneyimler elde etme şansına sahip olacaklar.  

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SAP Staj Programı

"Dijitalin Bir Parçası Ol" Eğitim & Staj Programı

“Dijitalin Bir Parçası Ol” eğitim & staj programı ile 3 üniversite öğrencisi 8 hafta boyunca “online” pazarlama eğitimleri alacak ve öğrendiklerini MDP Group Pazarlama Departmanıyla birlikte profesyonel global projelerde deneyimleme ve ölçümleme fırsatına sahip olacaklar.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Dijital Pazarlama Staj

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.