MDP

Akademi

MDP Akademi Nedir?

2012 yılından bu yana alanında uzman kadrosuyla Türkiye’de ve Avrupa’da şirketlerin SAP ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmetleri ve yaratıcı çözümler sunan MDP Group; gerçekleştirdiği MDP Akademi projesiyle üniversite öğrencilerine yönelik farklı alanlarda ücretsiz eğitim ve staj programları sağlamaktadır.

MDP Akademi tarafından gerçekleştirilen eğitim ve staj programlarıyla katılımcılar, alanında uzman kişilerden aldıkları eğitimleri profesyonel iş ortamında yurtiçi ve global projelerde deneyimleyerek etkin bir öğrenme ve gelişme sürecinden geçmektedir.

MDP Akademi'nin en güncel eğitim ve staj programlarını kaçırmamak için Linkedin hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın.

"Geleceğin Proje Yöneticilerini Arıyoruz" Eğitim & Staj Programı

MDP Akademi tarafından düzenlenen “Geleceğin Proje Yöneticilerini Arıyoruz Eğitim & Staj Programı” ile 5 üniversite öğrencisi 12 hafta boyunca proje yönetimi alanında eğitimler alacak ve öğrendiklerini MDP Group'un projelerinde deneyimleme fırsatına sahip olacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Proje Yönetimi Stajı

SAP EWM Genç Yetenek Eğitim & Staj Programı

MDP Akademi tarafından düzenlenen “SAP EWM Genç Yetenek Eğitim & Staj Programı” ile 12 üniversite öğrencisi MDP Group’un uzman SAP EWM takımından 4 hafta boyunca lojistik, tedarik zinciri ve depo yönetimi alanında eğitimler alacak ve yurtiçi & yurtdışı depo yönetimi projelerinde deneyim kazanma şansına sahip olacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SAP PI/PO Eğitim & Staj Programı

MDP Akademi tarafından düzenlenen eğitim programı ile 12 üniversite öğrencisi Türkiye’nin en tecrübeli SAP Entegrasyon Takımından 8 hafta boyunca “SAP PI/PO Eğitimi” alma ve eşsiz deneyimler elde etme şansına sahip olacaklar.  

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

"Dijitalin Bir Parçası Ol" Eğitim & Staj Programı

“Dijitalin Bir Parçası Ol” eğitim & staj programı ile 3 üniversite öğrencisi 8 hafta boyunca “online” pazarlama eğitimleri alacak ve öğrendiklerini MDP Group Pazarlama Departmanıyla birlikte profesyonel global projelerde deneyimleme ve ölçümleme fırsatına sahip olacaklar.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.