SAP Signavio Danışmanlığı

Signavio Consulting

SAP Signavio'yu Keşfedin

SAP Signavio, SAP'nin bulut tabanlı süreç modelleme ve iş süreci yönetimi çözümüdür. Signavio, kuruluşların iş süreçlerini oluşturmalarına, analiz etmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olur. Signavio çözümleri ile işletmeler verimsizlikleri ortadan kaldırabilir, süreçleri düzene sokabilir ve dijital dönüşümü daha etkili hale getirebilir.

SAP Signavio modülleri, işletmelerdeki değişimlere adaptasyon sürecini hızlandırır ve süreçlere farklı bakış açıları sunar.

SAP Signavio ile İşinizi Dönüştürün

SAP Signavio danışmanlığımız, kuruluşların iş süreçlerini iyileştirmelerine, verimliliği artırmalarına ve maliyetleri azaltmalarına yardımcı olacak hizmetleri içermektedir. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için doğru süreç modelleri geliştirmelerine, verileri analiz etmelerine ve süreç iyileştirme planları oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. İster süreç akışlarını düzene sokmak, ister manuel görevleri otomatikleştirmek veya maliyetleri azaltmanın yollarını bulmak istiyor olun, SAP Signavio danışmanlarımız size yardımcı oluyoruz.

SAP Signavio Process Manager
Signavio Process

SAP Signavio Ne Yapar?

 • SAP ERP ve S4HANA Uygulamaları ile hızlı entegrasyon
 • Geliştirilmesi gereken süreçlerin hızlı tespiti ve analizi
 • Kök neden araştırmaları ile sorunların kaynaklarına ulaşılması
 • Endüstriyel performans karşılaştırılması

SAP Signavio danışmanlık hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Süreç Analizi: Verimliliği artırabilecekleri ve maliyetleri azaltabilecekleri alanları belirlemek için mevcut süreçlerini analiz etme.
 • Süreç Modelleme: Mevcut süreçleri belgeleyen ve müşterilerimizin süreçlerinin nasıl işlediğini görselleştirmelerine yardımcı olan ayrıntılı süreç modelleme.
 • Süreç İyileştirme Planları: Müşterilerimizin süreçlerinde verimlilik ve maliyet tasarrufu için iyileştirme planlama.
 • Veri Analizi: Süreç iyileştirme ve maliyet tasarrufu fırsatlarını belirlemek için verilerin analizi.
 • Otomasyon: Doğruluğu artırmak ve maliyetleri düşürmek için manuel süreçlerin ve görevlerin otomatikleştirilmesi.
 • Uygulama: Süreç iyileştirmelerinin planlanması ve uygulanması: Süreç iyileştirmelerinin planlanması ve uygulanması.
 • Eğitim: Kullanıcılar için yerinde ve online eğitim.
SAP Signavio Solutions

SAP Signavio, işletmelerin iş süreçlerini haritalamak, modellemek, analiz etmek ve optimize etmek için kullanılır. SAP Signavio ile işletmeler süreç modelleri oluşturabilir, süreç akışlarını görselleştirebilir ve iyileştirme veya optimizasyon alanlarını belirleyebilir.

SAP Signavio, süreç modelleme ve simülasyon, iş akışı otomasyonu, süreç analitiği, işbirliği araçları ve uyumluluk yönetimi gibi bir dizi özellik sunan bir araçtır. Çözüm, geniş bir işlev yelpazesine sahip olduğu için finans, sağlık, üretim ve perakende dahil olmak üzere hemen hemen her sektör tarafından kullanılabilir.

SAP Signavio, sunduğu fonksiyonlar ile işletmelerin süreç modelleri oluşturarak verimsizlikleri tespit etmelerini ve iş akışlarını optimize etmelerini sağlar. İşletmeler, iş akışı süreçlerini düzene sokarak maliyetleri düşürebilir, üretkenliği artırabilir ve müşteri memnuniyetini geliştirebilir.

SAP Signavio ayrıca ekiplerin birlikte daha verimli çalışmasını sağlayan işbirliği modülleri de sunmaktadır. İşletme çalışanları ortak bir platform üzerinden süreç modellerini paylaşabilir, projeler üzerinde işbirliği yapabilir ve gerçek zamanlı olarak geri bildirim sağlayabilir.

SAP Signavio ile kullanıcılar anahtar performans göstergelerini (KPI) de takip edebilmektedir. Bu sayede elde edilen verilerle iş süreçlerindeki darboğazları tespit edilebilmekte ve süreçleri optimize etmek için veriye dayalı kararlar alınabilmektedir.

SAP Signavio, SAP sistemleri ile sorunsuz entegrasyon imkanı sunmaktadır. İşletmeler Signavio'da oluşturdukları otomatik iş akışları ile SAP süreçlerini iyileştirme imkanına sahip olur. Buna paralel olarak işletmeler SAP'den elde ettikleri veriler ile SAP yatırımlarından maksimum fayda sağlayabilirler.

MDP Group olarak Signavio danışmanlık ekibimizle, SAP Signavio yazılımının işletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmasına ve geliştirilmesine yardımcı olmaktayız..

SAP Signavio Danışmanlarımız, işletmelerin süreçlerini analiz etmelerine, verimsizlikleri belirlemelerine ve iyileştirmeler önermelerine yardımcı olarak başarılı bir uygulama süreci sağlar.

SAP Signavio danışmanlık hizmetlerimiz yapılandırma, diğer kurumsal sistemlerle entegrasyon ve kullanıcı eğitimini içerir. SAP Signavio kapsamında ihtiyaçlarınıza nasıl destek olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SAP Signavio Danışmanlığı
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.