MDP Group 10. Yılını Kutladı!

MDP Group 10. Yılını Kutladı!

03 Ocak 2024

MDP Group, 10. Yılını Çalışanlarıyla Kutladı!

MDP Group, kuruluşunun 10. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. Şirketin başarılarını ve birlikte geçirdiği önemli anları kutlamak adına düzenlenen etkinlik, çalışanları bir araya getirdi ve keyifli anlar yaşattı.

MDP Group'un 10. yıl dönümü etkinliğinde çalışanlar, şirketin bugüne kadar elde ettiği başarıları paylaşmanın yanı sıra gelecek hedefler ve projeler hakkında da heyecan ve vizyonlarını paylaştılar. Ekip ruhunu pekiştiren bu etkinlik, MDP Group'un geleceğe güvenle bakışını bir kez daha gösterdi.

MDP Group'un 10. yıl dönümü etkinliğinde çalışanlar, geçmiş başarıları paylaşmanın yanı sıra gelecek hedefler ve projeler hakkında da birbirleriyle görüş alışverişinde bulundu. Ekip ruhunu güçlendiren bu etkinlik, şirketin birlikte başarıya ulaşma ve büyüme vizyonunu bir kez daha vurguladı.

MDP Group olarak, 10 yıllık bir geçmişe sahip olmaktan dolayı gurur duyuyoruz ve bundan sonraki yolculuğumuzda da çözüm ortaklarımıza ve çalışanlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.

MDP Group 10. Yılını Kutladı!
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.