SAP Öneri Sistemi Çözümü

SAP Öneri Sistemi Çözümü Nedir?

SAP Öneri Sistemi, özellikle çok sayıda çalışanı olan kurumların, süreçlerini iyileştirmek için çalışanlarının önerilerini toplayabileceği ve toplanan önerilerin makine öğrenmesi ile klasifiye edilebileceği bir çözümdür.

Herhangi bir çalışan, iyileştirilebilecek bir süreçle ilgili sisteme giriş yapabilir. Girilen öneri, ilk olarak sistem tarafından, daha önce aynı konuda öneri sunulmuş mu diye kontrol edilir. Eğer aynı konuda öneri sunulmuşsa, öneriye getirilen çözüm, öneri sunan kişiye gösterilir. Eğer aynı konuda bir öneri sunulmamışsa, sistem makine öğrenmesi yöntemiyle, önerinin hangi departmana ait olduğunu belirler ve sonrasında öneri, ilgili departman yöneticisine otomatik olarak iletilir.

Ayrıca çözümün içinde bulunan “Arama” özelliği sayesinde herhangi bir konuda öneri sunulmuş mu diye manuel olarak da arama yapılabilir. SAP Öneri Sistemi, sahip olduğu cümle anlamlandırma yeteneği sayesinde, arama yapılan öneri ile sisteme daha önce girilen önerileri eşleştirir ve sonucu gösterir.

Süreçlerinizi Sahadan Gelen Bilgilerle İyileştirin

SAP Öneri Sistemi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

SAP kullanan firmalara özel geliştirdiğimiz ve SAP’nin standart fonksiyonlarını tamamlayıcı özelliklere sahip ürünümüzle ilgili teklif alın

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.