SAP MII Danışmanlığı

SAP MII Danışmanlık ekibimiz, işletmelerin üretim süreçlerini iyileştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan SAP Manufacturing Integration and Intelligence yazılımını en efektif şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Danışmanlarımız, iş ortaklarımızın operasyonel süreçlerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek yazılımı en iyi şekilde nasıl uygulayacakları konusunda hizmet sunmaktadır.

SAP MII Danışmanlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz arasında sistem mimarisi ve tasarımı konusunda danışmanlık, uygulama, entegrasyonu, özel geliştirme, eğitim ve destek yer almaktadır. SAP MII Danışmanlığımız ayrıca iş süreci optimizasyonu, analitik ve raporlama gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ekibimiz bir şirketin mevcut süreçlerini değerlendirir, iyileştirme alanlarını belirler ve başarılı bir uygulama için gerekli değişiklikleri ve araçları önerir.

SAP MII danışmanlık hizmetimiz, sistemlerinin performans açısından optimize edilmesini ve diğer SAP uygulamalarıyla tam olarak entegre edilmesini sağlayarak işletmelerin SAP MII'ye yaptıkları yatırımın getirisini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

SAP MII Uzmanlıklarımız

 • Otomotiv Endüstrisi
 • Kimya Endüstrisi
 • Makine Endüstrisi
 • Lojistik Endüstrisi
 • Sağlık Sektörü

SAP MII (Manufacturing Integration and Intelligence), SAP tarafından geliştirilen bir yazılım çözümüdür. SAP MII üreticilerin iş süreçlerini optimize etmelerini, sistemlerini entegre etmelerini ve karar vermek için gerçek zamanlı verilerden yararlanmalarını sağlamaktadır. Üretim katında gerçek zamanlı görünürlük sağlar ve verilerin toplanmasını, analiz edilmesini ve bunlara göre hareket edilmesini mümkün kılar. Platform, kullanıcıların operasyonları kolaylaştırmak, verimliliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için kullanılabilecek otomatik, uçtan uca süreçler oluşturmasını sağlar.

Çözüm, üreticilerin üretim süreçlerini ERP ve MES gibi kurumsal sistemlerinin yanı sıra CAD ve SCADA gibi harici sistemlerle entegre etmeleri için kapsamlı bir araç seti sağlar. Yazılım, kuruluş içinde ve tedarikçiler, iş ortakları ve müşteriler arasında veri akışını basitleştirir. Üreticilerin işletme maliyetlerini azaltmalarına, kalitelerini ve verimliliklerini artırmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olur.

 1. Üretim Süreçlerinin Otomasyonu: SAP MII, şirketlerin üretim süreciyle ilişkili manuel süreçleri otomatikleştirmesini sağlar. Bu otomasyon, kuruluşların hataları azaltmasına ve verimliliği artırmasına yardımcı olur.
 2. Geliştirilmiş Kalite ve İzlenebilirlik: SAP MII, tüm ürün ve süreçlerin net bir şekilde izlenebilirliğini sağlayarak şirketlerin ürünlerinin kalitesini güvence altına almalarına yardımcı olur. Bu izlenebilirlik, kuruluşların herhangi bir sorunu hızlı ve doğru bir şekilde tanımlamasına ve ele almasına yardımcı olur.
 3. Gerçek Zamanlı Veri Erişimi: SAP MII gerçek zamanlı veri erişimi sağlayarak kuruluşlara hızlı ve doğru kararlar alma olanağı verir. Verilere bu gerçek zamanlı erişim, kullanıcıların değişen koşullara hızlı bir şekilde yanıt vermesini sağlar.
  Üretkenlik Artışı: SAP MII, süreçleri kolaylaştırarak ve manuel görevleri ortadan kaldırarak şirketlerin üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olur. Ayrıca, kuruluşların verimsizlikleri hızlı bir şekilde belirlemelerine ve ele almalarına olanak tanıyarak daha üretken olmalarına yardımcı olur.
 4. Gelişmiş Görünürlük: SAP MII, şirketlere üretim süreçlerinde gelişmiş görünürlük sağlar. Bu görünürlük, kuruluşların operasyonlarını daha iyi anlamalarına ve iyileştirme alanlarını belirlemelerine yardımcı olur.

SAP MII Danışmanlığı
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.