SAP Signavio Rehberi

SAP Signavio Kılavuzu

Bu sayfada yer alan içerikler e-kitabın kısaltmasıdır. E-Kitap içeriğinin tamamına aşağıdaki formu doldurarak erişebilirsiniz.

SAP Signavio'ya Genel Bakış

SAP Signavio, kuruluşların dijital dönüşümünü hızlandırmasını sağlayan bir iş süreci yönetimi (BPM) platformudur. Signavio, süreçle ilgili kararlar için tek bir doğruluk kaynağı sağlayarak işletmelerin çalışma biçimlerini otomatikleştirmelerine, modellemelerine, analiz etmelerine ve iyileştirmelerine yardımcı olur.

...

Signavio'nun Tarihi

2011'de SAP, Signavio'yu satın alarak SAP'nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş haline getirdi. Bu satın alma, SAP'nin müşterilerin iş süreçlerini görselleştirmesini, optimize etmesini ve analiz etmesini sağlayan Signavio teknolojisine erişmesini sağladı.

...

SAP Signavio Çözümleri 

Tek bir ürün olarak başlayan Signavio günümüzde birçok ürünü portföyünde barındıran SAP Signavio Process Transformation Suite'e dönüşmüştür.

1- SAP Signavio Process Explorer

SAP Signavio Process Explorer, iş süreçlerinizi kolaylaştırmanıza ve optimize etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü ve sezgisel bir süreç yönetimi platformudur. SAP Signavio Process Explorer, dönüşüm süreci boyunca stratejik ve operasyonel işletmelere hizmet eden değer hızlandırıcılar, hazır metrikler, içgörüler ve referanslar sunmaktadır. İşletmeler, önceden yapılandırılmış süreç modellerine dayanarak süreçlerini daha iyi ve daha hızlı tasarlayabilmektedir.

...

2- SAP Signavio Process Insight

Signavio Process Insight, süreç darboğazlarını belirlemek, maliyetleri azaltmak ve verimliliği artırmak için kullanılabilen kapsamlı, bulut tabanlı bir platformdur. SAP Signavio Process Insight, kuruluşların iş süreçlerini daha iyi anlamalarını ve yönetmelerini sağlayarak iş süreçlerinin sürekli olarak izlenmesini, değerlendirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamaktadır.

...

3- SAP Signavio Process Intelligence

SAP Signavio Process Intelligence, kuruluşların süreç verimsizliklerini belirlemesine, süreç boşluklarını ortaya çıkarmasına ve iş süreçlerini optimize etmesine yardımcı olan gelişmiş bir süreç madenciliği çözümüdür.

...

4- SAP Signavio Process Collaboration Hub

SAP Signavio Process Collaboration Hub, süreç geliştirme ve sürekli iyileştirme için iş birliğine dayalı bir ortam sağlamaktadır. Çözüm, ekiplerin süreçleri tek bir yerde tanımlamasını, analiz etmesini, işbirliği yapmasını ve optimize etmesini sağlamaktadır.

...

5- SAP Signavio Process Manager

SAP Signavio Process Manager, kuruluşların süreçlerini dijital olarak dönüştürmesine ve yenilik sürecini hızlandırmasına olanak tanımaktadır. Çözüm, kuruluşların süreçlerini görselleştirmesine ve analiz etmesine, optimize etmesine ve kuruluş genelinde otomatikleştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

...

6- SAP Signavio Journey Modeler

SAP Signavio Journey Modeler, müşteri deneyiminin sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için müşteri yolculukları, süreçleri ve verileri arasında etkili bir bağlantı sağlayarak müşteri odaklı hedefleri operasyonel verimlilikle birleştirmektedir. Bu çözüm, müşteri yolculuğunun kapsamlı bir görünümünü sunarak iyileştirilmesi gereken alanların belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

...

7- SAP Signavio Process Governance

SAP Signavio Process Governance, kuruluşların süreçlerini ve kararlarını daha etkin bir şekilde tanımlamasını ve yönetmesini sağlayan kapsamlı bir süreç ve karar yönetim çözümüdür. SAP Signavio Process Governance çözümü, işletmelerin kuruluş genelinde tek tip süreçler oluşturmasına ve izlemesine olanak tanımaktadır.

...

SAP Signavio Danışmanlığı

MDP Group olarak, kuruluşların iş süreçlerini iyileştirmelerine, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olan SAP Signavio danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin Signavio platformunda doğru süreç modelleri geliştirmelerine, verileri analiz etmelerine, hedeflerine ulaşmalarına ve süreç iyileştirme planları oluşturmalarına uçtan uca destek olmaktayız. Süreç akışlarını düzene sokmak, manuel görevleri otomatikleştirmek veya maliyetleri düşürmenin yollarını bulmak istiyorsanız, SAP Signavio danışmanlarımız size yardımcı olabilir.

SAP Signavio danışmanlık hizmetlerimiz şunları içerir;

  • Kurulum: SAP Signavio çözümünün implementasyonu.
  • Süreç Analizi: İşletme içerisindeki verimlilik ve maliyetleri etkileyen mevcut süreçlerin analiz edilmesi.
  • Süreç Modelleme: Mevcut süreçleri belgeleyen ve müşterilerimizin süreçlerinin nasıl çalıştığını görselleştirmelerine yardımcı olan ayrıntılı süreç modellerinin oluşturulması.
  • Süreç İyileştirme Planları: Müşterilerimizin süreçlerini daha iyi verimlilik ve maliyet tasarrufu için optimize etmelerine yardımcı olacak planlar geliştirilmesi.
  • Otomasyon: Doğruluğu artırmak ve maliyetleri azaltmak için manuel süreçlerin ve görevlerin otomatikleştirilmesi.
  • Eğitim: Kullanıcılar için yerinde ve uzaktan SAP Signavio eğitimi.

SAP Signavio e-Kitap içeriğimizin tamamına aşağıdaki formu doldurarak erişebilirsiniz.👇

SAP Signavio Rehberi
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla işletme için 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.