MDP

Kalite Politikası

MDP Group olarak amacımız;

Yazılım teknolojilerinin dünyadaki gelişimini takip ederek, ülkemiz sanayisinin sürekli değişip gelişen ihtiyaçlarını önceden belirleyip, müşterilerimize kaliteli üretim, hız ve verimlilik sağlayacak ürün ve hizmetlerimizi en kısa sürede, en uygun maliyetlerle sektörün faydasına sunmaktır. Sürekli iyileştirdiğimiz iş süreçlerimiz ile müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kalite ve çeşitlilikte ürün-hizmet sağlayarak kendi alanında yenilikçi ve lider olmaktır. 

En önemli sermayemizin çalışanlarımız olduğu ön kabulüyle, mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayarak, tüm personelin güven duyduğu bir işveren markası haline gelmektir. Sürekli gelişime inanan yaklaşımımızla, her kademe için farklı gelişim planları hazırlayarak çalışanlarımızın kariyerlerinde önemli bir dönüm noktası olmaktır.

Her biri sektörünün en iyileri olan tedarikçilerimiz ile güçlü iş birlikleri oluşturarak, tüm tarafların ve dolayısıyla Bilgi Teknolojileri & Yazılım Sektörünün gelişimine katkı sağlamaktır.

İnovatif ve fark yaratan bakış açısıyla, tüm bu uygulamaların sürekliliğini, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile gerçekleştiren MDP Group, KYS’nin ISO 9001:2015 standartları ve gerekliliklerine uygun olarak gelişeceğini ve süreçlerini sürekli iyileştireceğini beyan etmektedir.

Nihayetinde, Firmamızın Kalite amaçlarına ve KYS’nin yönetim sistemi şartlarına uygun olarak, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi taahhüdünü içerecek şekilde kalite hedeflerini oluşturulması ve gözden geçirilmesi için bir çerçeve görevi gören işbu Kalite politikasını oluşturmuş, yayınlamış, tüm çalışanlarına ileterek anlaşılmasını sağlamış ve uygunluğunun sürekliliği için gözden geçirilmesini sağlamıştır.

                                                                                                                     Genel Müdür

Fatih Kökce

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.