SAP Müşteri Portali Çözümü

SAP Müşteri Portali Çözümü Nedir?

Müşteri portali, şirketlerin, ilgili bilgileri müşterilerle paylaşmalarını sağlayan özel ve güvenli bir web uygulamasıdır. Kullanıcılar kredi durumlarını, faturalarını, mevcut indirimleri, ürün ve sipariş bilgilerini ve diğer tüm gerekli bilgileri takip edebilirler. Bu sayede müşteriler, çevrimiçi olarak tek bir yerde ihtiyaç duydukları her şeyi görebilir ve aksiyon alabilirler. Müşteri portali, 7 gün 24 saat eksiksiz ve güncel bilgilere erişim sağlayarak müşteri ilişkilerini geliştirir.

 

Anlık Bilgi Takibi

Firmaların iş ortaklarıyla arasındaki ilişkilerin, web teknolojileri aracılığıyla SAP’ye taşınmasını hedefleyerek geliştirilen SAP Müşteri Portali çözümü, SAP ile entegre şekilde çalışır. Her an ve her yerden erişilebilmesi sayesinde anlık olarak bilgi takibi ve denetimi yapılması mümkündür. Müşterinin ihtiyaç duyduğu sevkiyat, stok, cari bilgileri gibi işlemlerin ve yapılan tüm hareketlerin detaylı bilgisine her an ulaşılabilmesi amacıyla geliştirilmiştir.

 

Firma İle Müşteri Arasında Anlık Mesajlaşma

İş ortaklarının aldığı hizmet ile ilgili değerlendirmelerini de yaptığı ve bu bilgilerin doğrudan firma tarafındaki yönetici paneline gönderildiği SAP Müşteri Portali çözümü, firma ve müşteri arasında anlık mesajlaşma özelliği ile gerçek zamanlı olarak iletişim kurma imkanı sağlar. Böylece taraflar arasındaki ticari köprü her zaman sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder.

 

SAP Müşteri Portali Çözümü İle Müşterilerinizle İletişiminizi Güçlendirin

SAP Müşteri Portali Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

SAP kullanan firmalara özel geliştirdiğimiz ve SAP’nin standart fonksiyonlarını tamamlayıcı özelliklere sahip ürünümüzle ilgili teklif alın

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.