Entegrasyon Envanteri Yönetimi Çözümü

Entegrasyon Envanteri Yönetimi

Entegrasyonlarınızı Etkin Şekilde Yönetmeye Başlayın

Loggle, işletmelerdeki tüm entegrasyonların etkin bir şekilde izlenmesini ve yönetilmesini sağlayan Entegrasyon Envanteri Yönetimi çözümü sunmaktadır. İşletmeler Loggle ile hangi entegrasyonlara sahip olduğunu, bu entegrasyonların önem seviyesini ve diğer entegrasyonlarla bağlantılarını kolayca takip edebilirler. 

Entegrasyon Haritanızı Oluşturun

İşletmeler, sistemlerindeki entegrasyonları Loggle'ın entegrasyon haritaları ile görselleştirerek daha kapsamlı şekilde yönetebilmektedir. Loggle'ın sunduğu entegrasyon haritası, bir entegrasyonun hangi entegrasyonlar ile bağlantılı olduğunun anlaşılabilmesini sağlamaktadır.

  • Entegrasyonların önem ve kritiklik seviyesi
  • Entegrasyonun işlevi
  • Entegrasyonun sorumlusu
  • Entegrasyonun çalışma durumu
Integration Map
Integration Inventory

SAP Sistemindeki Entegrasyonlarınızın Çalışma Durumlarını Anlık Takip Edin

Entegrasyon süreçleri için SAP PI, SAP PO veya SAP Integration Suite kullanan işletmeler, Loggle üzerinden anlık olarak entegrasyonlarının çalışma durumlarını takip edebilirler. Entegrasyonlarınızda meydana gelebilecek bir hata durumunda Loggle entegrasyon sorumlusu kişilere anlık olarak alarm göndermektedir. Böylelikle sistemlerinizin sorunsuz çalıştığından emin olabilirsiniz.

BT Varlık Yönetimi Yazılımı

Yazılım Varlık Yönetimi Yazılımı

Entegrasyon Envanteri Yönetimi Çözümü
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 450’den fazla iş ortağımız ile birlikte 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.