SAP CPI Danışmanlığı

Entegrasyonlarınızı Buluta Taşıyın

Güvenlik, maliyet ve yönetim ihtiyaçları sebebiyle gün geçtikçe şirketlerin uygulamalarını buluta taşıma oranı daha çok artıyor. Ancak bulut uygulamaların ihtiyaç duyduğu entegrasyonlar, bu projelerin maliyetlerini oldukça arttırıyor.

SAP Cloud Platform Integration, SAP’nin bulut entegrasyon çözümüdür. En önemli özellikleri, ilk yatırım maliyetinin düşük olması ve bulut-bulut entegrasyonlarda birinci tercih olmasıdır.

SAP C/4HANA, SAP Concur, SAP SuccessFactors, SAP Ariba, SAP S/4HANA Cloud gibi bulut SAP ürünleri ile SAP tarafından desteklenen hazır entegrasyon paketleri bulunmaktadır.

 

SAP CPI ile Ne Yapabilirsiniz?

SAP Cloud Platform’un gücünden yararlanarak, şirketinizin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve hazır paketlenmiş entegrasyon çözümleri ile bulut projelerinize hızlıca start verebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan SAP Cloud Platform Integration çözümüyle, SAP ve non-SAP sistemlerinizi, ister ikisi de bulutta olsun, ister biri bulut biri on-premise olsun çok kolayca entegre edebilirsiniz. Makine öğrenimi ile desteklenen SAP Cloud Platform Integration çözümü, entegrasyon ihtiyaçlarınızı optimize eder ve size işinizi kusursuzca yönetmeniz için gereken zamanı sağlar.

 

Neden SAP CPI Kullanmalısınız?

Veri güvenliği düzenlemelerine uyum, bazı işletmelerin şirket içi bir çözümü tercih etmelerinin bir nedeni olabilirken, CPI gibi bulut tabanlı yazılımlar birkaç önemli avantaj sunar:

  • Uygun fiyatlı abonelik modeli ve minimum ön yatırım ile düşük toplam sahip olma maliyeti;
  • Siz ve ortaklarınız tek bir merkezi platform (SAP tarafından barındırılan) aracılığıyla işbirliği yapabilirsiniz;
  • Güvenlik, teknik izleme veya ölçeklenebilirlik konusunda endişelenmenize gerek yok: SAP'nin entegrasyon çözümleri, SAP'nin dünya çapındaki güvenli veri merkezlerinde saklanıyor.

Referanslarımız

SAP CPI Avantajları

 

Abonelik ücretlendirmesi ile düşük ilk yatırım

 

Hazır entegrasyon içerikleri

 

SAP PO’yu tamamlayıcı özellikler

 

Yüksek güvenlik ve veri izolasyonu

 

Idoc, XI proxy, SOAP, SFTP, Mail, HTTPS vb. protokol desteği

 

MDP hazır entegrasyon adaptörleri

SAP CPI Danışmanlığı
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

2013'den bu yana 5 kıtada 320’den fazla işletme için 1100’den fazla projeyi başarıyla hayata geçirdik. Çözüm ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.