Blog

SAP Extension Suite’in Sunduğu Avantajlar

SAP Business Technology Platform’u güçlendiren SAP Extension Suite, kurumsal uygulamaları, süreçleri ve deneyimleri hızla oluşturmanın ve geliştirmenin en iyi yoludur. Esnek ve çevik yapısı ile işletmelerin değerini artıran SAP Extension Suite, yeniliği teşvik ederek uygulama geliştirmeyi kolaylaştırır. Süreçleri ve görevleri otomatikleştirmek ve optimize etmek için hızlı bir süreç otomasyonu sunar. SAP Extension Suite, kişileri, verileri ve süreçleri sorunsuz bir şekilde birbirine bağlamanın yanı sıra, sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlara birlikte göz atalım.

Değer elde etme süresini hızlandırır

SAP Extension Suite ile müşteri ihtiyaçlarınızı çok daha hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bulut geliştirme projeleri için özel olarak tasarlanan kullanıma hazır hizmetler, önceden oluşturulmuş içerikler ve araçlarla üretkenliği artırır. Uygulamalarınızı sürdürebilir bir şekilde zaman testime tabi tutarak, kurumsal kalite düzeyinde geliştirilmiş olduklarından emin olabilirsiniz. Kullanıma hazır geliştirme hizmetlerinin yanı sıra kullanıcı kimlik doğrulaması ve provizyonu için geliştirilen yeteneklerden yararlanabilir ve kurumsal güvenliği sağlayabilirsiniz.

Daha fazla iş esnekliği sağlar

Temel uygulama işlevselliğinin ötesinde yeni iş gereksinimlerinizi hızla karşılamak için iş süreçlerinizi ve görevlerinizi otomatikleştirebilir ve optimize edebilirsiniz. Süreç dijitalleştirme ve görev otomasyonu kuruluşunuz genelinde verimliliği en üst düzeye çıkarmak için iş akışları oluşturur ve tekrarlayan manuel iş süreçlerini otomatikleştirir. Manuel süreç akışlarının dijitalleştirilmesi süresince, sıradan görevleri otomatikleştirmek ve günlük çalışmayı basitleştirmek için dijital asistanlar ekleyerek katılımı artırabilir ve süreç deneyimini basitleştirebilirsiniz.

SAP Extension Suite, kullanıcıları daha mantıklı kararlar almaları, süreç verimliliğini artırmaları ve yeni kullanıcı deneyimlerinden faydalanmaları konusunda destekler. Önceden tanımlanan içeriklerle, firmanızın karar süreçlerini yapılandırarak mümkün olan en mantıklı şekilde yönetebilirsiniz. Yine önceden oluşturulmuş botlar aracılığıyla ise otomasyona geçiş süresini kısaltmak mümkündür. SAP Extension Suite, kazandırdığı zaman tasarrufu ve sahip olduğu tüm bu özellikler ile kullanıcılarına daha fazla iş esnekliği sağlar.

İnsanlarla kurduğunuz bağlantıyı ve üretkenliği artırır

SAP Extension Suite ile, daha fazla katılım için deneyimlerinizi uyumlu hale getirerek ve elinizdeki bilgileri, verileri ve süreçleri birbirine bağlayarak bünyenizde bulunan bireylerin daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tüm dijital temas noktalarında tutarlı ve uyumlu bir kullanıcı deneyimi sağlayan SAP Extension Suite, kullanıcıların ilgisini canlı tutar. İhtiyaç duyduğunuz anda bilgiye mümkün olan en hızlı ve sağlıklı biçimde erişebilmenizi sağlar.

Kuruluş genelinde, aynı kullanıcı deneyimini uygulayarak kullanıcıların araçlar ve uygulamalarla etkileşim biçimini basitleştirebilirsiniz. Tutarlı, birleşik bir dijital deneyim sağlayarak, öğrenme eğrisini azaltabilir ve kullanıcıların görevleri daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini basitleştirmek ve çalışan veya tedarikçi portallerini kolayca oluşturmak için kuruluşunuz genelinde farklı sistemleri ve araçları tek bir erişim noktasında birleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve SAP danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Benzer
Bloglar

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.